FAQ – Časté dotazy

Jak zjistím, zda je zboží skladem na e-shopu?

Na stránce produktu pod cenou zboží zvolte požadovanou velikost, případně barvu. Informace o dostupnosti zboží na e-shopu jsou uvedeny v zeleném políčku.

Kdy dostanu objednané zboží?

Dodání zboží je realizováno pouze v pracovní dny. V případě platby dobírkou bude zboží odesláno na Vaši adresu obvykle následující pracovní den, nejčastěji však do 2 pracovních dnů od uskutečnění objednávky. Zvolíte-li platbu převodem na náš účet, odešleme zboží do dvou pracovních dnů po obdržení platby. Pokud by ve výjimečných případech došlo ke zpoždění zásilky (vánoční období, sezónní výprodeje, aj. …), budeme Vás o takovém zpoždění informovat.

Umožňujete osobní odběr zboží v prostorách firmy?

E-shop umožňuje objednat zboží ze zásob dostupných v prostorách firmy. Objednávky jsou platné 7 kalendářních dnů od vytvoření a potvrzení objednávky, poté je zboží uvolněno k dalšímu prodeji. Objednávka musí vždy být potvrzena i ze strany eshopu, která ověří dostupnost a kvalitu příslušného zboží na adrese naší firmy. Na toto potvrzení je nutné vyčkat, informace Vám bude doručena e-mailem.

Kam mám zboží zaslat při vrácení do 14 dnů nebo při reklamaci?

Zboží je nutné zaslat nebo osobně dovést na adresu naší firmy. Ke zboží přiložte kopii účtenky a originál krabice a vysačky.

Jak mám reklamovat zboží?

Přesný postup jak reklamovat zboží, najdete zde.

Můžu si zboží objednat i do zahraničí?

Standardně zboží zasíláme pouze na území ČR. Pokud si přejete zaslat zboží do jiné země, prosím kontaktujte nás pro bližší informace.

Jak zjistím stav své objednávky?

O stavu Vaší objednávky Vás budeme průběžně informovat emailem. Nejprve obdržíte email potvrzující objednávku a poté Vás budeme informovat o odeslání zboží na Vaši adresu.

Kdy se dovolám na vaši zákaznickou linku?

Naše zákaznická linka je dostupná na tel.: 
+420 777 872 552 vždy od pondělí do pátku s výjimkou státních svátků od 8.00 - 16.30, sobota 8.30 - 11.30.Wessex chemická továrna (WCF) je rodinná společnost, která byla založena v roce 1983 ve Velké Británii. Firma Wessex vyrábí a dodává čisticí chemii do různých průmyslových odvětví. Čištění lodí, aut, motocyklů a karavanů, čištění a odmašťovaní v domácnosti a průmyslu, péče o ruce atd.

Rádi bychom Vám představili profesionální a ve většině případech ekologické čisticí protředky vyvinuté firmou Wessex.

Sortiment Wessec Chemical je starostlivě vyvíjen, aby si i přes přiznivé ceny udržel vysoký standart a špičkovou kvalitu!

Všechny čisticí prostředky jsou certifikované a splňují normu ISO 9001:2008.

Máte provozovnu s auty, pro lodě nebo agenturu na úklid?

Poptejte nás, rádi pro vás zpracujeme nabídku s množstevní slevou, případně nám zavolejte na tel.: 777 872 552.