Platební možnosti a doprava po České republice

Doprava

PPL - 120,- Kč  doručuje obvykle následující pracovní den ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky PPL kurýra, platba dobírkou nebo předem na účet.

Osobní vyzvednutí v naší prodejně - zdarma  je možné po potvrzení objednávky kdykoliv v otevírací době naší prodejny. Maximální doba pro osobní vyzvednutí je 5 dnů.

Platba

Dobírkou u kurýra PPL - 40,- Kč  platba při převzetí pracovníkovi PPL.

Hotově v naší prodejně - zdarma  je možné po potvrzení objednávky kdykoliv v otevírací době naší prodejny. Maximální doba pro osobní vyzvednutí je 5 kalendářních dnů.

Bankovním převodem na účet - zdarma - k expedici zásilky dochází po připsání platby na náš účet, případně doporučujeme zaslat na náš e-mail potvrzení banky o provedené platbě.

Při platbě předem na účet očekáváme platbu do 10 dnů. V přápadě, že po uplynutí lhůty 10 dnů od uskutečnění objednávky není úhrada objednávky připsána na náš účet a neinformovali jste nás o důvodu, automaticky objednávku v systému stornujeme.

Objednávky odesíláme v den připsání peněz na bankovní účet, na dobírku zasíláme do 2 pracovních dnů. Případně je možné osobní odběr v naší prodejně po potvrzení objednávky z naší strany.

V případě doprodání produktu Vás obratem telefonicky informujeme a domlouváme možné řešení.

Aktuální skladovou dostupnost můžete ověřit jednoduše telefonicky na tel. +420 777 872 552

 Wessex chemická továrna (WCF) je rodinná společnost, která byla založena v roce 1983 ve Velké Británii. Firma Wessex vyrábí a dodává čisticí chemii do různých průmyslových odvětví. Čištění lodí, aut, motocyklů a karavanů, čištění a odmašťovaní v domácnosti a průmyslu, péče o ruce atd.

Rádi bychom Vám představili profesionální a ve většině případech ekologické čisticí protředky vyvinuté firmou Wessex.

Sortiment Wessec Chemical je starostlivě vyvíjen, aby si i přes přiznivé ceny udržel vysoký standart a špičkovou kvalitu!

Všechny čisticí prostředky jsou certifikované a splňují normu ISO 9001:2008.

Máte provozovnu s auty, pro lodě nebo agenturu na úklid?

Poptejte nás, rádi pro vás zpracujeme nabídku s množstevní slevou, případně nám zavolejte na tel.: 777 872 552.